Przemysł - Hale Stalowe

Nasze konstrukcje stalowe dostosowujemy indywidualnie według potrzeb klienta. Zajmujemy się kompleksową realizacją zamówień; projektowanie, wytwarzanie, transport oraz montaż. Stawiamy na jakość oraz zadowolenie klienta.

Istnieje możliwość zabezpieczenia zamówionej konstrukcji ocynkiem:

Cynkowanie jest nowoczesnym i technicznie zaawansowanym produktem, który chroni żelazo oraz stal przed rdzą. Wysoka jakość powłoki jest wynikiem kilku szczególnych własności cynku i stali. Powłoka cynku tworzy stop z powierzchnią stali, pokrywając wszystkie powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne elementu. Dla zobrazowania skuteczności działania powłoki cynkowej poniżej podajemy minimalne okresy jej trwałości w zależności od środowiska:
* obszar śródlądowy, przemysłowy, przemysł ciężki – 20 lat,
* wybrzeże, obszar przemysłowy, przemysł ciężki – 20 lat,
* obszar śródlądowy, środowisko miejskie, przemysł lekki i średni – 30 lat,
* wybrzeże, tereny miejskie i rolnicze – 30 lat,
* obszar śródlądowy, tereny rolnicze – 65 lat.
* Dla bardzo agresywnego środowiska przyjmuje się okres minimum 15 lat. Trwałość powierzchni cynkowej w zależności od stopnia agresywności środowiska wynosi od 20 do 65 lat.
* Grubość powłoki cynkowej może wahać się od 80 do 210 mikronów (1 mikron = 0,001 mm). Trwałość powłoki cynkowej uzależniona jest od jej grubości oraz warunków, w jakich będzie eksploatowana stal, tj.:
* kwasowości opadów deszczowych,
* obecności kwasowych zanieczyszczeń w powietrzu,
* erozji spowodowanej nawiewem piasku i kurzu.


Transport

* Nasza firma dostarcza wszystkie elementy konstrukcyjne na plac budowy, jest to proces wymagający od nas dużo doświadczenia, gabaryty elementów konstrukcji niejednokrotnie przekraczają granice swobodnego transportu, przy tym muszą być odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem, czy jest to pokrycie antykorozyjne, bądź zabezpieczenie przed przemieszczaniem to nasza firma doskonale organizuje transport każdego elementu.


Doświetlenie ścienne i dachowe

* Doświetlenie hali wewnątrz za pomocą świetlików i okien to przede wszystkim oszczędności na energii elektrycznej. Świetliki połaciowe (pasmowe) to aktualnie najtańszy sposób na doświetlenie dużych obiektów.
* Obecnie najpopularniejszym materiałem do produkcji świetlików jest poliwęglan wielokomorowy wraz z profilami aluminiowymi lub stalowymi. Świetlik skonstruowany w oparciu o te materiały jest lekki, wytrzymały i, co ważne, ma właściwości termo-izolacyjne oraz jest mrozo i grado odporny producent na swój wyrób daje 10 lat GWARANCJI. Dobrej jakości i odpowiednio zamontowany świetlik nie powoduje dużej utraty ciepła z wnętrza budynku.
* Stosowane przez nas płyty posiadają Aprobaty Techniczne ITB i certyfikat oraz objęte są 10-letnią gwarancją.