• Tel.: +48 513 029 644
  • Email: biuro@hexagon.pl
  • E-mail: hexagon.poland@gmail.com
    • Working time: 8:00 - 16:00
Languages

Dlaczego My?

 

Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą na rynku z bogatym doświadczeniem. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na jakość, solidność i zadowolenie klientów. Na bieżąco staramy się poznawać ich potrzeby, gotowi jesteśmy służyć im profesjonalną radą. Świadczone przez nas usługi wykonujemy bardzo starannie oraz gwarantujemy ich wysoką jakość oraz krótkie terminy realizacji. Czytając poniższy tekst dowiecie się co produkujemy. Szczegółowe opisy są udostępnione w poszczególnych działach naszej strony. Budowa i modernizacja obiektów z konstrukcji lekkich.

Firma HEXAGON specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, inżynierii i montażu szerokiej gamy prefabrykowanych konstrukcji ram stalowych i budynków w zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy znani ze sprawności, wykwalifikowanej kadry i wysokiej jakości naszych usług. Te cechy dają nam bardzo silną pozycję na rynku.

Produkujemy nasze konstrukcje zgodnie z EURO COD oraz normą ISO9 3834-2:2007 oraz PNEN-1 1090-1+A1:2012.

 

Specjalizujemy się w budowie konstrukcji dla:

 

  • Przemysłu( hale produkcyjne, magazynowe, wiaty)
  • Usługi (myjnie samochodowe, stacje diagnostyczne)
  • Rolnictwa ( kurniki, obory, ujeżdżalnie)

 

Każdą konstrukcję dostosowujemy indywidualnie według potrzeb klienta. Produkujemy hale we wszystkich wymiarach.

 

Istnieje możliwość zabezpieczenia antykorozyjnego stali w naszym zakresie: ocynkowaniem bądź malowaniem. Oferujemy wysokiej jakości produkty oraz skuteczne rozwiązania na terenie naszego kraju jak również poza jego granicami. Nasze obiekty budujemy w Polsce, Norwegii, Francji, Islandii, Szwecji

.